تاریخچه سفید کردن در غرب

October 29, 2021
آخرین مورد شرکت تاریخچه سفید کردن در غرب

سفید کردنوسواس، نه تنها ما، بلکه زیبایی های قرن گذشته، حتی بیشتر وسواس و دیوانه.در قرون وسطی، اشراف غربی عاشق پوست روشن بودند.

خانواده سلطنتی اسپانیا باستان معتقد بودند که خون آبی روی بدن آنها جاری است و آنها اغلب رگهای آبی را به مردم نشان می دادند که به وضوح روی ساعدهای سفید برفی آنها قابل مشاهده است.آنها خود را نجیب زاده های خون آبی می نامیدند.برای نشان دادن خلوص خونشان لباس های پیچیده می پوشند تا از آفتاب دوری کنند و پوست شفاف و سفید را دنبال کنند تا رگ های آبی رنگ بیشتر نمایان شوند.

یک چهره نماینده در اروپا نیز وجود دارد سفید کردن فرهنگ ملکه الیزابت اول انگلستانهر بار که در مکان‌های عمومی شرکت می‌کرد، لایه‌ای از پودر سفید ساخته شده از مخلوط سرب و سرکه را روی صورتش می‌زد تا «سفید کاغذ سفید» به نظر برسد.

ثروتمندان و قدرتمندان باعث محبوبیت شدند، و همه از آن پیروی کردند.علاوه بر پودر سرب، مردم کدهای سفید کننده جیوه و آرسنیک را نیز کشف کرده اند.اصل شکست جیوه باعث می شود پوست صاف و لطیف به نظر برسد و درخشندگی نقره ای را نشان دهد.در بازار اروپا در قرن 19، صابون آرسنیک و قرص های آرسنیک خوراکی فروخته می شد.

این روش ها نمی تواند وسواس آنها را ارضا کند سفید کردن.در انگلستان ویکتوریایی، رنگ پریدگی و شفافیت ایده آل ترین زیبایی بود.ظاهر سفید و مریض بیماران سل تبدیل به یکی از افراد مورد توجه شده استسفید کردنقالب.حتی قبل از شرکت در ضیافت، زنان نجیب از دکتر خواستند که پشت هر گوش یک زالو بگذارد تا قسمتی از خون را از صورت بمکد.هدف این بود که صورت بدون خون سفید شود

تعقیب پارانوئید آنها برای انصاف فقط زیبایی شناسی نیست، بلکه پرستش کورکورانه نمادهای موقعیت و قدرت شرافتمندانه است، به قیمت سلامتی، فقط برای داشتن ظاهری زیبا و جعلی.

چگونه از نظر علمی سفید کنیم؟

رنگ سفید بسیار مهم است.شفافیت، لطافت و مرطوب کنندگی نیز یکی از رنگ های پایه سفید پررنگ است تا نوعی نشاط درونی را ساطع کند.سرزندگی، روح آب، سلامتی و انصاف هرگز با پنجه ماهی و خرس ناسازگار نیست.همچنین به ایده ها و روش ها توجه می کند.باید چند کاناله باشد، سطح باید حفظ شود و آستر باید با دقت نگهداری شود.چند کانالهسفید کردنالبته، باید از اپیدرم، درم و لایه‌های زیرپوستی عمقی ضربه‌های دقیق چند بعدی به دست آورد، سپس می‌توان از آن برای مبارزه با ملانین استفاده کرد.

همه ما می دانیم که رنگ پوست عمیق عمدتاً توسط ملانین در درم ایجاد می شود و ملانین قهوه ای تولید شده توسط آن ملانین را از اپیدرم به پایه عمیق پخش می کند.

ملانین اپیدرم عمدتاً به آن متکی است IPL OPT. نقش IPL OPT بسیار هدفمند است، ملانین را با دقت خرد می کند و در عین حال بازسازی کلاژن و فیبرهای الاستیک را تحریک می کند، رنگدانه های لکه دار پوست را تمیز می کند و به پوستی ظریف دست می یابد.

آخرین مورد شرکت تاریخچه سفید کردن در غرب  1

سفید شدن مزودرم عمدتاً به این بستگی دارد سفید کردنطب سوزنی آب سبکاز ترکیبی از آب پایه و نور + VC استفاده می کند که می تواند توانایی پوست را برای مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش تقویت کند، تولید ملانین را مهار کند و به له شدن ملانین کمک کند.IPL OPT تا در اسرع وقت متابولیزه شود.

با مرحله اولیه IPL OPT و سفید کردن آب پرتو و پرایمر، پیگیری سفید کردنو بافت باعث افزایش پادشاه فیلورگا می شود که به مکمل کامل متکی است.فیورگا بازسازی سلول های پوست را تحریک می کند و متابولیسم شهر جدید را تسریع می کند.پس از افزایش ضخامت و تراکم درم، آرایش سلولی سفت‌تر و کشسان‌تر می‌شود، پوست صاف‌تر می‌شود و پوست کلی احساس پری می‌کند.

نمودار بازرسی اولتراسونیک فرکانس بالا

پس از درمان سوپر فوتون پس از درمان تزریق فیلورگا

ضخامت درم 20% (p=0.000023) ضخامت درم 24% (p=0.000011)

تقویت‌کننده‌های متعدد از اپیدرم تا مزودرم واقعاً می‌تواند به سفیدی چند کانالی دست یابد که بافت و درخشندگی پوست را بهبود می‌بخشد.این سفیدی غنی واقعی بافت پوست چاق و چاق، درخشش الاستیک یا شفاف از داخل به بیرون است.