چرا لیزر پیکوثانیه را برای پاک کردن خالکوبی انتخاب کنید؟

October 29, 2021
آخرین اخبار شرکت چرا لیزر پیکوثانیه را برای پاک کردن خالکوبی انتخاب کنید؟

آیا واقعا کار می کند؟

دستگاه پاک کننده خالکوبی با لیزر پیکوثانیه از پالس های بسیار کوتاه (طول یک تریلیونم ثانیه) برای ضربه زدن به ملانین با فشار زیادی استفاده می کند، ملانین به صورت ذرات گرد و غباری خرد می شود.سپس جذب و دفع می شود. این یک درمان سریع و آسان بدون جراحی و غیر تهاجمی لیزر پوست برای بدن است.

آیا پاک کردن خالکوبی درد دارد؟

بله، زمانی که لیزر با پوست تماس پیدا می‌کند، درد ایجاد می‌شود، اگرچه دستگاه پاک‌کننده تاتو لیزر پیکوثانیه ما نسبت به پاک کردن خالکوبی سنتی درد کمتری دارد.

آخرین اخبار شرکت چرا لیزر پیکوثانیه را برای پاک کردن خالکوبی انتخاب کنید؟  0

چقد طول میکشه؟

بسته به رنگ، نوع، عمق، اندازه خالکوبی و سیستم حذف لیزر، ممکن است در پنج جلسه درمان ناپدید شود.دستگاه حذف خالکوبی با لیزر پیکوثانیه ما به درمان های کمتری نسبت به پاک کردن خالکوبی سنتی نیاز دارد و در از بین بردن نواحی سرسخت جوهر مؤثرتر است.

آیا جای زخم باقی می گذارید؟

معمولاً یک سوم تا یک دوم انرژی لیزر می تواند به این اثر دست یابد.پوست با تحریک کمتر انرژی کمتر اسکار ایجاد می کند.

 

 

لیزر پیکوثانیه چه تفاوتی با سایر سیستم های لیزر پاک کننده تاتو دارد؟

حذف خالکوبی با لیزر پیکوثانیه از فناوری لیزر پیکوثانیه (تریلیونم ثانیه) استفاده می کند که 100 برابر سریعتر از فناوری نانو ثانیه است.در نتیجه، سیستم لیزر پیکو ثانیه ای خالکوبی ها را سریعتر از لیزرهای سنتی و غیرجراحی و غیرتهاجمی تجزیه می کند.علاوه بر این، لیزر پیکوثانیه روی رنگ های جوهر سرسخت (آبی و سبز) موثرتر است و قادر به درمان ضایعات رنگدانه ای خوش خیم مانند لکه های قهوه ای است.

آیا درد کمتری نسبت به پاک کردن خالکوبی سنتی دارد؟

در حالی که درد همراه با این روش وجود دارد، لیزر پیکوثانیه نسبت به لیزر سنتی دردناک‌تر است و نیاز به مراجعه کمتری دارد.اگر به حداقل رساندن درد برای شما مهم است، این راهی است که باید انجام دهید.